We zijn vertrokken!
We zijn een uur geleden vertrokken uit de haven van Mindelo. Nu is er nog telefoonverbinding en kan ik de laatste foto meesturen. Hierna twee of drie weken alleen maar water tot we aankomen in Suriname. De windverwachting is niet zo gunstig. De komende week is er vaak te weinig wind om bij een voordewindse koers goede vaart te maken en bovendien zit er regen in de weersverwachting. Maar we hebben goede zin en het kan ook nog best meevallen. Voorlopig varen we een kleine 6 knopen voor de wind met uitgeboomde fok en daar zijn we heel tevreden mee.
De gebeurtenissen van de afgelopen dagen zijn uitgebreid beschreven door opstapper Mike op zijn eigen website. Dat ga ik niet nog eens overdoen.
We hebben er alles aan gedaan om onderweg geen honger of dorst te krijgen
De komende weken zal ik jullie via de satelliettelefoon op de hoogte houden van onze vorderingen, maar dan helaas zonder foto’s.